История
Награди 2007
Галерия
Лауреати
Фестивални CD
Условия за участие
Участници
Специални гости
Организатори
Новини
Начало

 



МЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ “ ОТКРИТИЕ' 99”
Златни пясъци – Варна, България

1. Voice in the night 3.04 Marvic Lewis - Malta
2. You Are not alone 4.26 Margarita Hristova – Macedonia
3. Tomorrow 3.34 Mostafa Shady – Egypt
4. Rare Guest 4.19 Irina Dorofeeva – Byeloruss
5. Funny 3.13 Sideri Quartet – Ubekistan
6. Crossroad 4.37 Nikolay Urumov – Bulgaria
7. Falling rain 4.23 Otilija Shimaityte – Lithuania
8. Where are you 4.34 Anna Lomtadze – Georgia
9. I love you 5.19 Bakhtiyar Tailakbaev - Kazahstan
10. A trip to you 4.43 Desislava Dobreva – Bulgaria
11. I am a woman 3.53 Zeliha – Turkey
12. Scream 4.04 Slavina Dimitrova – Bulgaria
13. I come 5.08 Nelly Ciobanu – Moldova

SPECIAL GUESTS

14. Petya Buyuklieva Rufinka 5.22
15. Willy Kavaljiev Life will go on 4.10
16. Up down Everybody 3.47 Petko Manchev / Ludmil Borisov
17. Inesa Stratulat Grotesc 2.15
18. Georgi Hristov Devoyko, mari hubava 2.59

ПРОДУЦЕНТ: Доно Цветков
Издател: Рива Саунд



МЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ "ОТКРИТИЕ 2000"
DISCOVERY 2000 • INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL

СПЕЦИАЛНИ ГОСТИ
1. Филип Киркоров • Огън и вода • 3.13 • Ара Динкджан/Артур А'ким
2. Георги Христов • Не заспивайте • 3.32 • ария из операта "Турандот“ Джакомо Пучини / , Б.Чакъров, K. Цеков
3. Веселин Маринов • Любовен манастир • 3.32 • Т. Русев /П. Велинов /Е. Евтимов
4 . Силвия Кацарова • Провинциална пролет • 4.38 • Т. Русев /П. Караангов /М. Кацаров
МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА ПЕСЕН
5. ВГ “Сладки мечти“/България/ • Тръгнало е • 3.11 • аранж: К. Добрев
6. Аделина / Малта/ • Толкова много • 3.31 • Д. П. Касар /С. Акулина
7. Андриана Яневска /Македония/ • Да съм южен вятър • 4.23 • Б. Попчевски
8. Марс Идрисов /Узбекистан/ • Приятел • 3.24 • Е. Мурашев /А. Муртазин
9.Силвия Стефанеску /Румъния/ • Бели камбани, черни камбани • 3.54 •Г. Натсис /Р. Попеску
10.Катерина /Кипър/ • Нов живот • 2.58 • А. Павлоу /К. и Й. Петемеридоу-Павлоу
11. Ирина Столяр /Украйна/ • Чувство • 4.10'' • О. Киришок /Жан Болотов
12. Ивана Чосич /Сърбия/ • Притча за любовта • 3.16 • И. Чосич /К. Ковач
13. Донато Пльогерт /Германия/ • Като че си до мен • 3.08 • Д. Юбанк
14. Агне Вилкончуте /Литва/ • Прелъстяване • 4.05 • Л. Вилкончус /Р. Маргаликас
15. Виорица Атанасов /Молдова/• Игра на сенките • 4.03 • А. Сава /В. Атанасов
16. Миягмасурен Батбаяр /Монголия/• Камила от небето • 4.55 • Т. Ганболд /Х. Чоно /З. Туменджаргал
17. Тамта Гогуадзе /Грузия/• Малка история • 3.14 • Р. Морчиладзе /О. Каркарашвили /Дж. Шонзо
18.Вардуи Варданян /Армения/• Свалете маски, господа! • 4.52 • А. Григорян /Х. Хакобиян /С. Мортиросян

Изпълнителен продуцент: Доно Цветков
Издател СЪНРАЙЗ-МАРИНОВ & МИЛЕНА РЕКЪРДС






E-mail: festival@discoveryfest.com
web design - S.Stefanov© 2002, 2003, 2006, 2007 - www.photo4art.com
All Rights Reserved